Čokoládová masážMetóda, ktorá vás zbaví odumretých častí kože, má relaxačné a uvoľňujúce účinky. Kakao obsahuje antioxidanty, ktoré pôsobia protii starnutiu. 
Horká čokoládová masáž je vo väčšine luxusných relaxačných centier a hotelov perlou medzi masážami a skrášľujúcimi procedúrami. Procedúra výborná na vyhladenie a skrášlenie pokožky, celulitídy, získanie dobrej nálady, odplavenie toxických látok a uvoľnenie stuhnutých svalov.
Výnimočnosť čokolády bola známa už pred viac ako 2 000 rokmi. Vtedy sa vedelo, že dodáva telu pocit dobrej nálady a výrazne omladzuje pokožku. Dnes už vieme čím je to spôsobené. Čokoláda obsahuje mnoho užitočných prvkov pre ľudský organizmus. 
Poďme sa pozrieť na niektoré z nich: Kakao zabraňuje prenikaniu voľných radikálov. Je harmonizujúce a jemne stimulujúce. Theobromín obsiahnutý v kakau pôsobí podobne ako kofeín, ale nie tak silno, pôsobí na cievne zakončenia v koži a aktivuje látkovú výmenu. Čokoláda dokáže stimulovať v mozgu tvorbu dopamínu a uvoľňovať endorfíny a sérotonín, zdroje šťastia. Vďaka čokoládovej masáži či zábalu telo cez pokožku vstrebáva vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanti. Má priaznivý vplyv na činnosť srdca a detoxikáciu, odplavenie nežiadúcich a toxických látok.
Po ta kejto masáži sa človek cíti sviežo a uvoľnene. Čokoláda zaistí skvelý vzľad a starostlivosť o pokožku, pokožka bude svieža a krásna, svali uvoľnené a oddýchnuté. Vôňa čokolády bude iba čerešničkou na torte, vitajte vo svete luxusnej starostlivosti...